Aktualności

2019-08-08

Program naszego osiedla zapewni wszystkim wyjątkowy wypoczynek. Oprócz kąpieli słonecznych i morskich na przepięknych piaszczystych plażach możesz korzystać bez ograniczeń z atrakcji takich jak basen, kort tenisowy czy boisko do siatkówki plażowej.

Tak wypoczywają nasi tegoroczni Goście!...

2019-07-16

Każdy rodzic w Łebskiej Ostoi może być pewien, że znajdziemy dla jego pociechy świetne zajęcie! Nasi animatorzy oferują szeroką paletę aktywności dla dzieci, żaden szkrab nie będzie się u nas nudził. Z radością prezentujemy uśmiechnięte buzie naszych maluchów.

...

2019-06-17

Zgodnie z harmonogramem :) jak co roku - nasz basen osiedlowy został napełniony 15 czerwca! 

Pierwsi chętni wielbiciele kąpieli już w ten weekend skorzystali z basenu.

...

2019-05-10

Majówka już za nami, mamy nadzieję, że świetnie się bawiciści. My przypominamy jednak, że czasu do wakacji coraz mniej. Może to sygnał na dokonanie urlopowych rezerwacji? Serdecznie zapraszamy do znalezienia apartament idealnego dla siebie.

http://www.apartamentyleba.pl/szukaj-apartamentu...

2019-04-20

Jeśli nie zwiedzaliście jeszcze Słowińskiego Parku Narodowego z cudownymi ruchomymi wydmami, zapraszamy serdecznie do Łebskiej Ostoi. Cud natury unikatowy na skalę światową znajduje się tylko 5 km od nas. A jeśli już widzieliście wydmy, warto namówić na to znajomych i rodzinę!

...

2019-03-05

Wiecie, jak przywołać wiosnę? Podobno rezerwując urlop już teraz! Słyszeliśmy, że działa. :) W Łebskiej Ostoi czeka na Was kort tenisowy, plac zabaw dla najmłodszych, boisko do siatkówki plażowej i czynny od 15 czerwca podgrzewany basen. 

...

2019-02-22

W tym roku mamy fajny weekend majowy - 1 maja wypada w środę, więc przy 3 dniach wolnych macie już 9-dniową Majówkę! Czasu jeszcze sporo, ale nie czekajcie na ostatnią chwilę z rezerwacją apartamentu w Łebskiej Ostoi. Im szybciej to zrobicie, tym bardziej dopasowany do Waszych potrzeb apartament...

2018-10-03

Przy okazji remontu drogi pojawiła się świetna ścieżka rowerowa, która prowadzi od skrzyżowania na Żarnowską aż do samej Łeby. Teraz nad morze możecie skoczyć od nas rowerem. To tylko 5 km, a jesienią taka podróż będzie czystą przyjemnością.

 

...

2018-09-12

 

15 września to ostatni dzień, w którym będzie można skorzystać z naszego basenu. Ale mamy nadzieję, że pozostałe atrakcje Łebskiej Ostoi Wam to wynagrodzą. :-) Nadal można pospacerować po plaży lub po wydmach, zażywająć zdrowego jodu i aktywności fizycznej. Można iść na grzyby do...

2018-08-16

Psia plaża tak, plaża dla palaczy już nie. Łeba wprowadziła na plaży kolejną strefę dla psów, ale zrezygnowała ze strefy dla palących. To dobra wiadmość dla właścicieli czworonogów, którzy lubią wypoczywać ze swoimi pupilami. Na naszym osiedlu mamy kilka apartamentów, w których można przebywać...

„...Bardzo dziekujemy, jesteśmy bardzo zadowoleni.  Polecimy to miejsce znajomym. Sami również skorzystamy ponownie ...”

Pani Marta

"... świetne miejsce ... w przyszłym roku też będziemy ... super miejsce, uwielbiam Łebe ..." 

Pani Sandra, Pani Izabela, Pan Jakub

Opinie z naszego Fanpaga

„... Jesteśmy na osiedlu Łebska Ostoja trzeci raz. Zawsze byliśmy i jesteśmy zadowoleni z pobytu w tym miejscu.

W przyszłym roku również planujemy wakacje na osiedlu w Żarnowskiej.

Jest super i oby tak dalej!...”

Pani Danuta

„...Wspaniałe miejsce do wypoczynku dla rodzin z małymi dziećmi.  Animacje to świetny pomysł!  Rewelacyjna Pani animatorka ...”

Jacek i Ewa