Aktualności

2020-06-15

Ponieważ sezon za pasem, prezentujemy Wam kolejną super atrakcję okolic naszego osiedla. Tym razem Labirynt Park Łeba...to nie tylko labirynt, sprawdźcie sami

http://www.labiryntparkleba.pl/ 

...

2020-03-16

Dzisiaj druga część prezentacji atrakcji okolicy Łeba a co za tym idzie naszego kochanego osiedla. Dzisiaj prezentujemy Crazy Park Łeba. To krótko mówią kilka atrakcji w jednym :). Polecamy!

http://crazypark.pl/

...

2020-02-11

Łeba i jej okolice znane są z licznych atrakcji dla całych rodzin. Oprócz najbardziej znanych Łeba Parku czy Sea Parku w Sarbsku jest jeszcze masa innych ciekawych miejsc, które warto odwiedzić podczas wakacyjnego (i nie tylko ) wypoczynku. Dzisiaj prezentujemy pierwsze z nich...

...

2020-01-03

Święta, święta i po świętach. Powitaliśmy też Nowy Rok 2020 rok. Jesteście gotowi na podjęcie nowych wyzwań? Można zacząć od zaplanowania tegorocznego urlopu. Znajdźcie apartament dla Siebie dopóki wybór jest największy...

Znajdź...

2019-11-15

Cytujemy na poratlem https://podroze.se.pl/. Nasze kochane Ruchome Wydmy oczywiscie znalazły się w tym zestawieniu :)

Jak mawia przysłowie “Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Często nie doceniamy tego, co mamy tak blisko siebie. Wielu z nas marząc o zagranicznych...

2019-10-03

Kochasz polskie morze ale nie lubisz tłumów turystów? W takim razie jesień to dla Ciebie idealny czas na urlop. Niczym niezmącony spokój, przepiękna przyroda i malownicze morze. Warto zobaczyć Bałtyk jesienią. Zapraszamy!

Znajdź...

2019-08-08

Program naszego osiedla zapewni wszystkim wyjątkowy wypoczynek. Oprócz kąpieli słonecznych i morskich na przepięknych piaszczystych plażach możesz korzystać bez ograniczeń z atrakcji takich jak basen, kort tenisowy czy boisko do siatkówki plażowej.

Tak wypoczywają nasi tegoroczni Goście!...

2019-07-16

Każdy rodzic w Łebskiej Ostoi może być pewien, że znajdziemy dla jego pociechy świetne zajęcie! Nasi animatorzy oferują szeroką paletę aktywności dla dzieci, żaden szkrab nie będzie się u nas nudził. Z radością prezentujemy uśmiechnięte buzie naszych maluchów.

...

2019-06-17

Zgodnie z harmonogramem :) jak co roku - nasz basen osiedlowy został napełniony 15 czerwca! 

Pierwsi chętni wielbiciele kąpieli już w ten weekend skorzystali z basenu.

...

2019-05-10

Majówka już za nami, mamy nadzieję, że świetnie się bawiciści. My przypominamy jednak, że czasu do wakacji coraz mniej. Może to sygnał na dokonanie urlopowych rezerwacji? Serdecznie zapraszamy do znalezienia apartament idealnego dla siebie.

http://www.apartamentyleba.pl/szukaj-apartamentu...

„... Jesteśmy na osiedlu Łebska Ostoja trzeci raz. Zawsze byliśmy i jesteśmy zadowoleni z pobytu w tym miejscu.

W przyszłym roku również planujemy wakacje na osiedlu w Żarnowskiej.

Jest super i oby tak dalej!...”

Pani Danuta

„...Bardzo dziekujemy, jesteśmy bardzo zadowoleni.  Polecimy to miejsce znajomym. Sami również skorzystamy ponownie ...”

Pani Marta

„...Wspaniałe miejsce do wypoczynku dla rodzin z małymi dziećmi.  Animacje to świetny pomysł!  Rewelacyjna Pani animatorka ...”

Jacek i Ewa

"... świetne miejsce ... w przyszłym roku też będziemy ... super miejsce, uwielbiam Łebe ..." 

Pani Sandra, Pani Izabela, Pan Jakub

Opinie z naszego Fanpaga